Produkter Tjenester Meny
VB Rørlegger med armene i kors og bedriftslogo på framsiden av genseren sin

Medarbeidere i VB Drammen Rørservice

Medarbeidere

Jan Terje Kristiansen

Daglig Leder/Rørleggermester

jtk@dras.no
Mobil: 40047890

Simon Stavis

Kontorsjef

simon@dras.no
Mobil: 92437715

Lars Fredrik Olsen

Rørleggermester / Prosjektleder avdeling 2 - Bolig

lars@dras.no
Mobil: 91107324

Gro Line Bruvoll

Sekretær

Rafal Polak

Rørlegger / Murer

Runar Hansen

Rørlegger / Klubbleder

runar@dras.no
Mobil: 90554896

Geir Inge Jacobsen

Rørlegger

geir.inge@dras.no
Mobil: 97031608

Preben Midthus

Rørleggermester Prosjektleder avdeling 3 - Forsikring

preben.midthus@dras.no
Mobil: 48071186

Robert Haugan

Rørlegger

robert@dras.no
Mobil: 48308175

Alexander Volenc

Rørlegger

alexander@dras.no
Mobil: 46967314

Endre Østern

Rørlegger

Vaidotas Bartkus

Rørlegger

vaidotas@dras.no
Mobil: 98884908

Bjørn Cato Isaksen

Rørleggermester

Mats Andre Fridlund

Lærling

Isarakom Siriket

Rørlegger

Jørn Rustad

Voksenlærling

Kristian Johansen

Rørlegger

Sebastian Lindell

Rørlegger

Van Tinh Huynh

Rørlegger

Robin Børresen

Rørlegger

Joakim Gulsrud

Lærling